بررسی و راهنمای خرید

8 روش تشخیص شارژر اصل و غیر اصل آیفون

آیا میدانید چگونه فرق بین شارژر اصل و غیر اصلی را میتوان تشخیص داد ؟

اگر  شما هم قصد خرید شارژر اصل را دارید و نمی خواهید با توجه به هزینه ای که پرداخت می کنید کالای متفرقه ای را دریافت کنید ، این مقاله را تا آخر مطالعه فرمایید. ما تمام موارد را بررسی کرده ایم و برای خرید آگاهانه در اختیار شما درباره 8 روش تشخیص شارژر اصل و غیر اصل آیفون قرار می دهیم.

خب ابتدا برویم سراغ کلگی شارژر ، در نظر داشته باشید بسیاری از کابل ها و شارژر های موجود در بازار هستند که های کپی بوده و تشخیص سختی دارند.

1. اولین موردی که بررسی میکنیم رابط شارژر این شارژر ها میباشد.

فاصله قسمت فلزی و پلاستیکی کانکتور در شارژر اصل کمی بیشتر است به همین دلیل وقتی کابل را به سر شارژر متصل کنیم فاصله کمتری بین کانکتور و کله شارژر خواهد بود. (البته در این مورد نیز کابل شارژ باید اصل باشد)

2. مورد بعدی در تست، پشت شارژر فونت و نوشته ها در مورد محصول و برند آیفون میباشد که در شارژر اصل رنگ فونت و خوانایی بیشتر است و قابل تشخیصتر می باشد.

از طرف دیگر اگر با دقت بیشتری به نوشته های روی شارژر آیفون نگاه کنید فونت و چاپ شارژر اصلی وضوح و کیفیت بیشتری دارد و در مواردی دیده شده که شارژر فیک و غیر اصل دارای غلط املایی می باشد.

3. رنگ شارژر اصلی آیفون کمی تیره تر از شارژر غیر اصل می باشد . البته معیار رنگ نمیتواند معیار خوبی باشد و به نظر ما نمی شود به رنگ شارژر موجود استناد کرد پس بهتر است به نکاتی که کلیدی تر هست بپردازیم.

4. مورد دیگری که میتوانیم آنرا بررسی کنیم پایه های آلومینیومی و کیفیت آن می باشد. شارزر اصلی بافت یک تکه و تمیزی دارد که در پایه های شارژر فیک یا های کپی بافت آلومینیومی کمی بهم ریخته و غیر یکدست میباشد.

 تشخیص شارژر اصل و غیر اصل آیفون

5. از لحاظ وزنی هم وزن شارژر اصلی کمی بیشتر از شارژر فیک است.

6. شرکت اپل یک نشان استاندارد بنام MFi بر روی محصولات خود قرار داده که این مخفف Made for iphone-ipad-ipod می باشد ، را برروی پک هر محصولی درج می کند.

پس خریداران می توانند صحت لوگوی MFi درج شده روی لوازم را بررسی و از اصل یا تقلبی بودن محصول اطمینان حاصل نمایند.

7. شارزر اصلی بدلیل وجود برخی استاندارد هایی که شرکت اپل آن را بنا نهاده دارای بالانس در خود محصول میباشد ، بدین شکل که اگر شارژر اصلی آیفون را روی یک سطح صاف و برروی پایه های آن قرار دهید خیلی ساده روی پایه ها می ایستد و بالانس می ماند ولی در شارژرهای غیر اصل این عمل به سختی انجام می شود.

8. مورد بعدی در داخل سوکت شارژر یک شماره سریالی هک شده که می توانید سریال آن را در وبسایت اپل ثبت شرکت و محصول تولید شده را ببینید.

 تشخیص شارژر اصل و غیر اصل آیفون

شما همکاران عزیز برای خرید شارژر و کلگی های اصل و اورجینال میتوانید در سایت پیشرو دیجیتال درخواست پنل همکاری برای خرید داده و از قیمت های عمده و لیست محصولات و لوازم جانبی با خبر باشید و از ما به عنوان تامین کننده تمامی اجناس اصل را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

همچنین پیشنهاد میشود برای سالم نگه داشتن باتری گوشی خود مقاله درصد سلامتی باتری گوشی چقدر است؟ را مطالعه فرمایید.

برای اطلاع بیشتر با پشتیبانان فروش ما در تماس باشید.

041-35577970

041-35577971

041-35577972

041-35577731

041-35577732

09128262958

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *