همکاری در فروش عمده لوازم جانبی در پیشرو دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت در صنعت ارتباطات و مخصوصا موبایل و تبلت ، همه از اهمیت دستگاههای گوشی آگاه هستیم، از این رو روز به روز بر تقاضای بازار برای خرید گوشی و خصوصا بیشتر برای لوازم جانبی موبایل ، اعم از کابل ، شارژر ، هندزفری و باتری و… بسیار افزایش یافته است و خرید و فروش بسیاری در این حوزه انجام میپذیرد، برای تامین نیاز مصرف کنندگان ، پخش و وارد کنندگان عمده لوازم جانبی موبایل در این بین نقش پررنگی دارند تا ضمن رفع نیاز بازار و فروشگاه ها، سود قابل توجهی را کسب کنند ، اما نکته مهم این است که در این میان دلالان و واسطه هایی هستند که بدون انصاف باعث میشوند تا حق طرفین ضایع شده و بازار رونق خود را از دست بدهد و یا با در دست گرفتن سهم بزرگی از بازار ، دیگر وارد کنندگان نتوانند سهمی از بازار داشته باشند و یا به سختی بتوانند لوازم جانبی و محصولاتی که دارند را بفروش برسانند و چه بسا با افزایش یا کاهش قیمت در بازار ضربه بزرگی به مصرف کننده و وارد کننده بزنند، مجموعه پیشرو دیجیتال با ایجاد بستر همکاری با واردات و پخش انواع لوازم جانبی موبایل باعث شده تا دست چنین واسطه و دلالانی تا حدی کاهش یابد.

همکاری با پیشرو دیجیتال

بازرگانی پیشرو دیجیتال ، خود بزرگترین مرکز پخش عمده لوازم جانبی موبایل در استان آذربایجانشرقی و علی الخصوص در شهر تبریز بوده و با دارا بودن بالای 1000 همکار و فروشنده بالفعل در اقصی نقاط کشور توانسته سهم خوبی از بازار رقابتی لوازم جانبی موبایل را در دست داشته باشد.

همکاری در فروش عمده لوازم جانبی موبایل

از طرفی پیشرو دیجیتال دارای یک فروشگاه مجهز است که تا به امروز توانسته طرفداران و مشترین زایادی را به خود جلب نماید. به همین دلیل ایجاد یک کانال همکاری فروش با مجموعه ما ، میتواند یک امتیاز برای همه تولید کنندگان و وارد کنندگان لوازم جانبی موبایل به حساب بیاید.

فروش متنوع در پیشرو دیحبتال

از دیگر محاسن طرح همکاری با پیشرو دیجیتال، میتوان به تونع فروش محصولات در فروشگاه فیزیکی و آنلاین اشاره کرد. این موضوع باعث شده تا مغازه داران و فروشندگان موبایل و لوازم جانبی ، همکاری و خرید های خوبی از مجموعه ما را داشته باشند. این باعث میشود که بجای اینکه با چندین فروشنده ارتباط برقرار کنید تنها فقط با پیشرو دیجیتال لینک شوید.

اگر شما تولید کننده ، وارد کننده یا توزیع کننده محصولات دیجیتال (نظیر لوازم جانبی موبایل ، لوازم جانبی تبلت ، لوازم جانبی کامپیوتر ، لوازم جانبی دوربین ، لوازم جانبی ساعت هوشمند و …) هستید ، بستر فروش کالاهای شما در وب سایت فروش عمده لوازم جانبی پیشرو دیجیتال با هزاران بازدید کننده روزانه ، جهت همکاری در فروش برای اعضای پیشرو دیجیتال فراهم شده است.

بازرگانی پیشرو دیجیتال بزرگترین مرکز پخش و فروش عمده لوازم جانبی موبایل در کلانشهر تبریز و استان آذربایجان شرقی میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره  09128262958  در تماس باشید.