شیوه و روش های پرداخت در پیشرو دیجیتال

فروشگاه اینترنتی عمده پیشرو دیجیتال برای راحتی و تسویه سریع کاربران خود چندین شیوه برای پرداخت آسان را فراهم آورده است که در زیر به انواع آن اشاره کرده و شرح کاملی از روش های پرداخت را ارائه خواهیم کرد :

1- پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی وب سایت :

تمامی اعضا و کاربران فروشگاه پیشرو دیجیتال با همه کارت های بانکی عضو شتاب و در دست داشتن شماره کارت ، رمز پویا ، تاریخ انقضا و کد اعتبار سنجی CVV2 میتوانند برای پرداخت اینترنتی سفارشات خود اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم برای تسریع در امر پردازش سفارشات ، پرداخت خود را بصورت آنلاین انجام دهید.

پرداخت آنلاین

• راهنمای پرداخت آنلاین

همانطور که قبلا اشاره شد برای این نوع پرداخت حتما باید موارد زیر را در دست داشته باشید:
شماره کارت : شماره کارت یک شماره 16 یا 19 رقمی مندرج بر روی کلیه کارت های بانکی عضو شتاب می باشد.
رمز پویا : در خریدهای اینترنتی برای اطمینان از امنیت پرداخت لازم است رمز پویای کارت بانکی خود را که یک کد یکبار مصرف بوده و با رمزی که هنگام استفاده از دستگه های خود پرداز ATM وارد میکنید، متفاوت است، را فعال کرده باشید.
برای دریافت رمز پویای خود باید به خودپرداز یا شعبه بانک خود مراجعه نموده و برای فعالسازی آن اقدام کنید. بعد از آن میتوانید رمز یکبار مصرف خود را از طریق اپلیکیشن بانک ، کد USSD و یا پیامک دریافت نمایید.
کد اعتبار سنجی CVV2 : کد CVV2 شماره شناسایی کارت بانکی است. این کد 3 یا 4 رقمی بوده و مانند شماره کارت بر روی همه کارت های بانکی عضو شتاب درج شده است.
تاریخ انقضا کارت : تاریخ انقضای هر کارت بانکی بر روی همه کارت ها حک شده است و اگر تاریخ انقضای کارت بانکی شما گذشته باشد حتما به شعبه صادر کننده کارت مراجعه و آن را تمدید نمایید.

2- پرداخت از طریق کارت به کارت با دستگاه های ATM یا اپلیکیشن های پرداخت:

اگر امکان پرداخت آنلاین برای شما ممکن نیست ، پیشرو دیجیتال روش پرداخت کارت به کارت را نیز فراهم آورده که میتوانید وجه سفارش خود را از این طریق کنید. برای پرداخت بصورت کارت به کارت در صفحه تسویه حساب گزینه کارت به کارت را زده و به یکی از شماره کارت های درج شده در صفحه شماره حساب های پیشرو دیجیتال انتقال را انجام داده سپس اطلاعات پرداخت خود را به پشتیبانان فروش از طریق واتساپ یا چت آنلاین اطلاع دهید تا بعد از بررسی و تایید حسابداری، سفارش شما وارد مرحله آماده سازی و ارسال شود.

پرداخت از طریق ATM
واریز به حساب

3- پرداخت از طریق واریز به حساب :

آن دسته از کاربران وب سایت که امکان پرداخت اینترنتی را ندارد، میتوانند وجه سفارش خود را به شماره حساب های قید شده در صفحه شماره حساب های پیشرو دیجیتال واریز کنند.
پس از پرداخت اطلاعات پرداختی را به پشتیبانان فروش از طریق شماره تماس ها یا چت آنلاین اطلاع دهید تا بعد از بررسی و تایید حسابداری ، سفارش وارد مرحله آماده سازی و ارسال گردد.

ارسال و تحویل کالا :

شما میتوانید ارسال سفارشات خود را به روش های دلخواهی انجام دهید. فروشگاه اینترنتی پیشرو دیجیتال به محض تایید سفارش آنرا مرتبط به انتخاب شما با پست ، باربری و یا پیک ویژه ( مختص شهر تبریز ) به دستتان میرساند.

چند نکته مهم :
  • توصیه میشود جهت تسریع در پردازش سفارشات خود ، حتما پرداخت خود را به صورت آنلاین از طریق درگاه بانکی انجام دهید.
  • در هنگام پرداخت اینترنتی توجه داشته باشید که از VPN و یا فیلتر شکن استفاده نکنید.